DRB120-24-3-A1
Productnummer DigiKey
285-DRB120-24-3-A1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRB120-24-3-A1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 5A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRB120-24-3-A1 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
3.51 kV
Toepassingen
ITE (commercieel), laboratorium
Serie
Efficiëntie
91,3%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 55°C
Functies
Regelbare uitgang, PFC, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Grootte / afmetingen
5,44" L x 5,08" B x 2,17" H (138,2mm x 129,0mm x 55,1mm)
Goedkeuringsinstantie
CE
AC-spanning - ingang
350 ~ 575 VAC (3 fasen)
Standaard nummer
61010-1;60950-1;62368-1
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang (max.)
5A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
120W