DRB120-12-3-A0
Productnummer DigiKey
285-DRB120-12-3-A0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRB120-12-3-A0
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 12V 10A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRB120-12-3-A0 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
3.51 kV
Fabrikant
TDK-Lambda
Toepassingen
ITE (commercieel), laboratorium
Serie
Efficiëntie
89,4%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 55°C
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang, PFC, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Type ingang
AC
Grootte / afmetingen
4,87" L x 2,17" B x 5,08" H (123,8mm x 55,2mm x 129,0mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE
AC-spanning - ingang
350 ~ 575 VAC (3 fasen)
Standaard nummer
61010-1;60950-1;62368-1
Spanning - uitgang 1
12V
Minimale vereiste belasting
Nee
Stroom - uitgang (max.)
10A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
120W