DPX60-24S05
Productnummer DigiKey
285-DPX60-24S05-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DPX60-24S05
Beschrijving
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 60W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 5V 12A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DPX60-24S05 Modellen
Categorie
Spanning - uitgang 1
5V
Fabrikant
TDK-Lambda
Stroom - uitgang (max.)
12A
Serie
Vermogen (watt)
60W
Verpakking
Bulk
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
85%
Type ingang
DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,92" L x 0,96" B x 2,27" H (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
DC-spanning - ingang (min)
18V
Goedkeuringsinstantie
CE
DC-spanning - ingang (max)
36V