DPX40-48WS05
Productnummer DigiKey
285-DPX40-48WS05-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DPX40-48WS05
Beschrijving
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 40W
Gedetailleerde beschrijving
DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 5V 8A
EDA/CAD-modellen
DPX40-48WS05 Modellen
Categorie
Spanning - uitgang 1
5V
Stroom - uitgang (max.)
8A
Serie
Vermogen (watt)
40W
Efficiëntie
85%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,92" L x 0,96" B x 2,27" H (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
DC-spanning - ingang (min)
18V
DC-spanning - ingang (max)
75V