DPX40-12T0512
Productnummer DigiKey
285-DPX40-12T0512-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DPX40-12T0512
Beschrijving
DC/DC DIN RAIL SUP 5V +/-12V 40W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
DC DIN-railvoeding 3 Uitgang 5V 12V -12V 6A, 400mA, 400mA
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DPX40-12T0512 Modellen
Categorie
Spanning - uitgang 2
12V
Fabrikant
TDK-Lambda
Spanning - uitgang 3
-12V
Serie
Stroom - uitgang (max.)
6A, 400mA, 400mA
Verpakking
Bulk
Vermogen (watt)
40W
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
ITE (commercieel)
Type ingang
DC
Efficiëntie
85%
Aantal uitgangen
3
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
DC-spanning - ingang (min)
9,5V
Grootte / afmetingen
4,92" L x 0,96" B x 2,27" H (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
DC-spanning - ingang (max)
18V
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
5V