DPX15-24WS05
Productnummer DigiKey
285-DPX15-24WS05-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DPX15-24WS05
Beschrijving
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 15W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 5V 3A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DPX15-24WS05 Modellen
Categorie
Spanning - uitgang 1
5V
Fabrikant
TDK-Lambda
Stroom - uitgang (max.)
3A
Serie
Vermogen (watt)
15W
Verpakking
Bulk
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
85%
Type ingang
DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 95°C
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,92" L x 2,27" B x 0,97" H (125,0mm x 57,6mm x 24,5mm)
DC-spanning - ingang (min)
9,5V
Goedkeuringsinstantie
CE
DC-spanning - ingang (max)
36V