DPP240-24-3
Productnummer DigiKey
285-1933-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DPP240-24-3
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 10A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DPP240-24-3 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
240W
Fabrikant
TDK-Lambda
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
90%
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 71°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, belastingsverdeling
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,68" L x 3,50" B x 4,88" H (118,9mm x 88,9mm x 124,0mm)
AC-spanning - ingang
340 ~ 575VAC (3 fasen)
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
10A