DPP120-48-1
Productnummer DigiKey
285-DPP120-48-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DPP120-48-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 48V 2,5A
EDA/CAD-modellen
DPP120-48-1 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
120W
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
87%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 71°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
4,59" L x 2,50" B x 4,92" H (116,6mm x 63,5mm x 125,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
48V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
2,5A