DPP120-24-3
Productnummer DigiKey
285-1932-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DPP120-24-3
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 5A
EDA/CAD-modellen
DPP120-24-3 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
120W
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
87%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 71°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
4,68" L x 2,92" B x 4,88" H (118,9mm x 74,2mm x 124,0mm)
AC-spanning - ingang
340 ~ 575VAC (3 fasen)
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
5A