DLP240-24-1/E is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Op voorraad: 74
Gegevensblad
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 10A
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DLP240-24-1/E
Productnummer DigiKey
285-DLP240-24-1/E-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLP240-24-1/E
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vermogen (watt)
240W
Fabrikant
TDK-Lambda
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
86%
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 60°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,33" L x 4,72" B x 3,82" H (110,0mm x 120,0mm x 97,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 132 VAC, 170 ~ 265 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
10A