D1SE480-24-A4
Productnummer DigiKey
285-D1SE480-24-A4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
D1SE480-24-A4
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 480W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 20A
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
20A
Fabrikant
TDK-Lambda
Vermogen (watt)
480W
Serie
Spanning - isolatie
5 kV
Verpakking
Bulk
Toepassingen
ITE (commercieel), laboratorium
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
95,1%
Type ingang
AC of DC
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Aantal uitgangen
1
Functies
IP20, universele ingang
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
5,09" L x 2,36" B x 4,92" H (129,3mm x 59,9mm x 125,0mm)
DC-spanning - ingang (min)
110V
Goedkeuringsinstantie
BIS, CE, UKCA
DC-spanning - ingang (max)
250V
Standaard nummer
61010-1; 62368-1
Spanning - uitgang 1
24V