D1SE240-24-A5
Productnummer DigiKey
285-D1SE240-24-A5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
D1SE240-24-A5
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 240W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 10A
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
10A
Vermogen (watt)
240W
Serie
Spanning - isolatie
5 kV
Efficiëntie
94,4%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
5,01" L x 1,73" B x 4,92" H (127,3mm x 43,9mm x 125,0mm)
DC-spanning - ingang (min)
110V
DC-spanning - ingang (max)
250V
Spanning - uitgang 1
24V