D1SE120-24-A4
Productnummer DigiKey
285-D1SE120-24-A4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
D1SE120-24-A4
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 120W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 5A
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
5A
Vermogen (watt)
120W
Serie
Spanning - isolatie
5 kV
Efficiëntie
92%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,34" L x 1,50" B x 4,92" H (110,2mm x 38,1mm x 125,0mm)
DC-spanning - ingang (min)
110V
DC-spanning - ingang (max)
250V
Spanning - uitgang 1
24V