CUS800M-48
Productnummer DigiKey
285-CUS800M-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS800M-48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 802W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS800M-48 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
94%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
6,71" L x 3,35" B x 1,67" H (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
48V
Stroom - uitgang 1
16.7 A