CUS800M-36
Productnummer DigiKey
285-CUS800M-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS800M-36
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 36V 799W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 36V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS800M-36 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
94,6%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
6,71" L x 3,35" B x 1,67" H (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
36V
Stroom - uitgang 1
22.2 A