CUS800M-24
Productnummer DigiKey
285-CUS800M-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS800M-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 802W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CUS800M-24 Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
94%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang, PFC, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
6,71" L x 3,35" B x 1,67" H (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
33.4 A