CUS60M-48
Productnummer DigiKey
285-CUS60M-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS60M-48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 60W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS60M-48 Modellen
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Box
Efficiëntie
90%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
PFC
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
3,00" L x 2,00" B x 1,05" H (76,2mm x 50,8mm x 26,7mm)
Spanning - uitgang 1
48V
Stroom - uitgang 1
1.25 A