CUS60M-24
Productnummer DigiKey
285-CUS60M-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS60M-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS60M-24 Modellen
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Box
Efficiëntie
90%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
PFC
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
3,00" L x 2,00" B x 1,05" H (76,2mm x 50,8mm x 26,7mm)
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang 1
2.5 A