CUS60M-12/P
Productnummer DigiKey
285-CUS60M-12/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS60M-12/P
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 5A 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS60M-12/P Modellen
Categorie
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel), medisch
Fabrikant
TDK-Lambda
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
88%
Type montage
Through-hole
Type
Open frame
Verpakking / doos
6-DIP-module
Grootte / afmetingen
3,00" L x 2,00" B x 0,95" H (76,2mm x 50,8mm x 24,2mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
12V
Lijnregeling
48mV
Stroom - uitgang (max.)
5A
Belastingsregeling
120mV
Vermogen (watt)
60 W