CUS60M-12/A
Productnummer DigiKey
285-CUS60M-12/A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS60M-12/A
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CUS60M-12/A Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel), medisch
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
88%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
3,48" L x 2,52" B x 1,59" H (88,4mm x 64,0mm x 40,5mm)
Spanning - uitgang 1
12V
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang 1
5 A