CUS600M-48 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
FORTEC Power GmbH
Op voorraad: 37
Gegevensblad
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 265 VAC Ingang
CUS600M-48
Productnummer DigiKey
285-CUS600M-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS600M-48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 403W
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CUS600M-48 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
96%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Aan/uit-afstandsbediening, afstandsgevoel, stand-by-uitgang, universele ingang
Type
Open frame
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,34" H (127,0mm x 76,2mm x 34,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
48V
Stroom - uitgang 1
8.4 A