CUS600M-28/EF
Productnummer DigiKey
285-CUS600M-28/EF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS600M-28/EF
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 28V 400W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 28V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS600M-28/EF Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
96%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand, detectie op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
6,18" L x 3,35" B x 1,67" H (157,0mm x 85,0mm x 42,5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
28V
Stroom - uitgang 1
14.3 A