CUS600M-24/EF is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
XP Power
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 265 VAC Ingang
CUS600M-24/EF
Productnummer DigiKey
285-CUS600M-24/EF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS600M-24/EF
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 401W
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CUS600M-24/EF Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
96%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand, detectie op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
6,18" L x 3,35" B x 1,67" H (157,0mm x 85,0mm x 42,5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang 1
16.7 A