CUS600M-19
Productnummer DigiKey
285-CUS600M-19-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS600M-19
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 19V 401W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 19V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS600M-19 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
96%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Aan/uit-afstandsbediening, afstandsgevoel, stand-by-uitgang, universele ingang
Type
Open frame
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,34" H (127,0mm x 76,2mm x 34,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
19V
Stroom - uitgang 1
21.1 A