CUS500M1-19
Productnummer DigiKey
285-CUS500M1-19-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS500M1-19
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 19V 300W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 19V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS500M1-19 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Efficiëntie
96%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,46" H (127,0mm x 76,2mm x 37,1mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
19V
Stroom - uitgang 1
15.8 A