CUS500M1-12
Productnummer DigiKey
285-CUS500M1-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS500M1-12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CUS500M1-12 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Box
Efficiëntie
96%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,46" H (127,0mm x 76,2mm x 37,1mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
25 A