CUS400M-36
Productnummer DigiKey
285-CUS400M-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS400M-36
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 36V 250W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 36V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS400M-36 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
5,57" L x 3,36" B x 1,61" H (141,6mm x 85,3mm x 40,8mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
36V
Stroom - uitgang 1
6.94 A