CUS400M-28
Productnummer DigiKey
285-CUS400M-28-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS400M-28
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 28V 250W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 28V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS400M-28 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
5,57" L x 3,36" B x 1,61" H (141,6mm x 85,3mm x 40,8mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
28V
Stroom - uitgang 1
8.93 A