CUS400M-24
Productnummer DigiKey
285-CUS400M-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS400M-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS400M-24 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, detectie op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Grootte / afmetingen
5,04" L x 3,05" B x 1,56" H (128,0mm x 77,5mm x 39,5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Standaard nummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang 1
10.42 A