CUS400M-15
Productnummer DigiKey
285-CUS400M-15-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS400M-15
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V 250W
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 85 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CUS400M-15 Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Verpakking
Box
Functies
Verstelbare uitgang, grondplaat, PFC, afstandsgevoeligheid, universele ingang
Status onderdeel
Actief
Type montage
Chassismontage
Type
Open frame
Grootte / afmetingen
5,57" L x 3,36" B x 1,61" H (141,6mm x 85,3mm x 40,8mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Spanning - uitgang 1
15V
Minimale vereiste belasting
Nee
Stroom - uitgang 1
16.67 A