CUS350MP-1000-36
Productnummer DigiKey
285-CUS350MP-1000-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS350MP-1000-36
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 36V 349W
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 36V 85 ~ 265 VAC, 120 ~ 370 VDC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS350MP-1000-36 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
94%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Adjustable Output, Baseplate, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output
Grootte / afmetingen
7,20" L x 3,46" B x 1,73" H (183,0mm x 88,0mm x 44,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC, 120 ~ 370 VDC
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
36V
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
9.7 A