CUS350M-18/F
Productnummer DigiKey
285-CUS350M-18/F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS350M-18/F
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 18V 350W
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 18V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS350M-18/F Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Spanning - isolatie
4 kV
Efficiëntie
94%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
7,48" L x 3,43" B x 1,57" H (190,0mm x 87,0mm x 40,0mm)
Spanning - uitgang 1
18V
Goedkeuringsinstantie
CE, TÜV
Stroom - uitgang 1
19.4 A