CUS350M-12/F
Productnummer DigiKey
285-CUS350M-12/F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS350M-12/F
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 350W
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CUS350M-12/F Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Box
Efficiëntie
93%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame
Functies
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
7,48" L x 3,43" B x 1,57" H (190,0mm x 87,0mm x 40,0mm)
Spanning - uitgang 1
12V
Goedkeuringsinstantie
CE, TÜV
Stroom - uitgang 1
29 A