CUS30M-48
Productnummer DigiKey
285-CUS30M-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS30M-48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 30W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS30M-48 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Efficiëntie
90%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
3,00" L x 2,00" B x 0,95" H (76,2mm x 50,8mm x 24,1mm)
Spanning - uitgang 1
48V
Stroom - uitgang 1
630 mA