CUS30M-15/A
Productnummer DigiKey
285-CUS30M-15/A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS30M-15/A
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V 30W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS30M-15/A Modellen
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel), medisch
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
88%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
3,48" L x 2,52" B x 1,40" H (88,4mm x 64,0mm x 35,5mm)
Spanning - uitgang 1
15V
Stroom - uitgang 1
2 A