CUS30M-12
Productnummer DigiKey
285-CUS30M-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS30M-12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CUS30M-12 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Box
Efficiëntie
88%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame
Functies
PFC
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
3,00" L x 2,00" B x 0,95" H (76,2mm x 50,8mm x 24,1mm)
Spanning - uitgang 1
12V
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang 1
2.5 A