CUS250M-48
Productnummer DigiKey
285-CUS250M-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS250M-48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 250W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 80 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS250M-48 Modellen
Categorie
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel), laboratorium, medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
94%
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C (met reductie)
Functies
Instelbare uitgang, basisplaat, PFC, aan/uit op afstand, detectie op afstand, universele ingang
Type
Open frame
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,56" H (101,6mm x 50,8mm x 39,5mm)
Spanning - ingang
80 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
48V
Standaard nummer
60601-1;60335-1;61010-1;60950-1;62368-1
Stroom - uitgang 1
5.2 A