CUS250M-24
Productnummer DigiKey
285-CUS250M-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS250M-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS250M-24 Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), laboratorium, medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
94%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, PFC, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,56" H (101,6mm x 50,8mm x 39,5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
61010-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
10.41 A