CUS250LD-3
Productnummer DigiKey
285-CUS250LD-3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS250LD-3
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 3.3V 250W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame, met conformal coating AC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3V 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CUS250LD-3 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
90%
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame, met conformal coating
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
7,80" L x 4,00" B x 1,18" H (198,0mm x 102,0mm x 30,0mm)
Spanning - uitgang 1
3,3V
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang 1
50 A