CUS250LD-3 | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | 285-CUS250LD-3-ND |
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CUS250LD-3 |
Beschrijving | AC/DC CONVERTER 3.3V 250W |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Open frame, met conformal coating AC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3V 85 ~ 265 VAC Ingang |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | CUS250LD-3 Modellen |
Categorie | Vermogen (watt) |
Fabr. | Toepassingen ITE (commercieel) |
Serie | Spanning - isolatie 3 kV |
Verpakking Bulk | Efficiëntie 90% |
Status onderdeel Niet voor nieuwe ontwerpen | Bedrijfstemperatuur -25°C ~ 70°C (met reductie) |
Aantal uitgangen 1 | Type montage Chassismontage |
Spanning - ingang 85 ~ 265 VAC | Grootte / afmetingen 7,80" L x 4,00" B x 1,18" H (198,0mm x 102,0mm x 30,0mm) |
Spanning - uitgang 1 3,3V | Goedkeuringsinstantie CE |
Stroom - uitgang 1 50 A | Basisproductnummer |