CUS150M-36
Productnummer DigiKey
285-CUS150M-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS150M-36
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 36V 120W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 36V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS150M-36 Modellen
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
94%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C (met reductie)
Type
Open frame
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,24" H (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)
Spanning - uitgang 1
36V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang 1
3.33 A