CUS150M-12
Productnummer DigiKey
285-CUS150M-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS150M-12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 120W
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 85 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CUS150M-12 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang 1
10 A
Fabr.
Vermogen (watt)
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Verpakking
Box
Efficiëntie
94%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C (met reductie)
Type
Open frame
Functies
Stand-by uitgang, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,24" H (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)
Spanning - uitgang 1
12V