CUS100ME-36/A
Productnummer DigiKey
285-CUS100ME-36/A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS100ME-36/A
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 36V 100W
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 36V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS100ME-36/A Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel), medisch
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
94%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C (met reductie)
Functies
Universele ingang
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,57" L x 2,52" B x 1,52" H (116,0mm x 64,0mm x 38,5mm)
Spanning - uitgang 1
36V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang 1
2.77 A