CUS1000M-48
Productnummer DigiKey
285-CUS1000M-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS1000M-48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 1003W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS1000M-48 Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
95,5%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, PFC, stand-by uitgang, universele ingang
Grootte / afmetingen
6,71" L x 3,35" B x 1,67" H (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Spanning - uitgang 1
48V
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
20.9 A