CCG6-12-05SF
Productnummer DigiKey
285-CCG6-12-05SF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG6-12-05SF
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5V 6W
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 1,2A 4,5V - 18V Ingang
EDA/CAD-modellen
CCG6-12-05SF Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 95°C (met reductie)
Efficiëntie
86%
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Grootte / afmetingen
0,75" L x 0,49" B x 0,45" H (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Spanning - ingang (max.)
18V
Stroom - uitgang (max.)
1,2A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
6 W