CCG30-24-15D
Productnummer DigiKey
285-CCG30-24-15D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG30-24-15D
Beschrijving
DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -15V 1A, 1A 9V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
CCG30-24-15D Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Functies
Aan/uit op afstand, OCP
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Efficiëntie
91%
Aantal uitgangen
2
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Spanning - uitgang 2
-15V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
1A, 1A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
30 W