CCG1R5-24-15DR
Productnummer DigiKey
285-CCG1R5-24-15DR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG1R5-24-15DR
Beschrijving
DC DC CONVERTER +/-15V 1.5W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -15V 50mA, 50mA 9V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
CCG1R5-24-15DR Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
1.5 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Functies
Aan/uit op afstand, OCP
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Efficiëntie
80%
Aantal uitgangen
2
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (min.)
9V
Verpakking / doos
6-SMD-module
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
0,62" L x 0,41" B x 0,45" H (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Inschakelen, actief laag
Spanning - uitgang 2
-15V
Stroom - uitgang (max.)
50mA, 50mA