CCG1R5-24-03SF
Productnummer DigiKey
285-CCG1R5-24-03SF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG1R5-24-03SF
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3V 1.32W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3V 400mA 9V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
CCG1R5-24-03SF Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Efficiëntie
73%
Type montage
Through-hole
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
0,62" L x 0,41" B x 0,45" H (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Stroom - uitgang (max.)
400mA
Standaard nummer
Vermogen (watt)
1.3 W