CCG1R5-12-12SF
Productnummer DigiKey
285-CCG1R5-12-12SF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG1R5-12-12SF
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 1.56W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 130mA 4,5V - 18V Ingang
EDA/CAD-modellen
CCG1R5-12-12SF Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Efficiëntie
79%
Type montage
Through-hole
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Grootte / afmetingen
0,62" L x 0,41" B x 0,45" H (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Spanning - ingang (max.)
18V
Stroom - uitgang (max.)
130mA
Standaard nummer
Vermogen (watt)
1.6 W