CCG1R5-12-12DR
Productnummer DigiKey
285-CCG1R5-12-12DR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG1R5-12-12DR
Beschrijving
DC DC CONVERTER +/-12V 1.56W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 12V -12V 65mA, 65mA 4,5V - 18V Ingang
EDA/CAD-modellen
CCG1R5-12-12DR Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
1.6 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Functies
Aan/uit op afstand, OCP
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Efficiëntie
78%
Aantal uitgangen
2
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Verpakking / doos
6-SMD-module
Spanning - ingang (max.)
18V
Grootte / afmetingen
0,62" L x 0,41" B x 0,45" H (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Inschakelen, actief laag
Spanning - uitgang 2
-12V
Stroom - uitgang (max.)
65mA, 65mA